B-808 8 BUTON ÇİFT HIZLI VİNÇ UZAKTAN KUMANDA

B-808 8 BUTON ÇİFT HIZLI VİNÇ UZAKTAN KUMANDA

B-808 8 BUTON ÇİFT HIZLI VİNÇ UZAKTAN KUMANDA

Kalite ve ekonomi bir arada...


JUUKO, B SERİSİNİN SİZE SUNDUĞU AVANTAJLAR…

 

Alıcı ünite ve en önemlisi Verici (el pilotu) sağlam gövde yapısı ve kolay kullanışa sahiptir. Alıcını ünitenin kablolu olması montajı pratikleştirirken, Vericinin (el pilotu) kavraması, tuşlara ve acil stop butona ulaşımındaki rahatlığı kullanıcıya büyük kolaylık sağlamaktadır. 

Verici üzerinde bulunan led sinyaller ile kumandanın aktif-pasif durumunu, pil ve arıza durumunu, bilgi transferlerinde işlem durumunu  tekli kaldırmanın yada senkron kaldırmanın seçili olduğu gibi yardımcı fonksiyonların durumunu göstermektedir.

-PİL TÜKETİMİ

Yüksek teknoloji kullanılarak enerji tüketimleri düşürülen Juuko K Serisi Uzaktan kumandalar, sadece 2 adet AA Alkaline pil ile uzun süre çalışabilmektedir.

-EN ÜST DÜZEY GÜVENLİK

Verici (el pilotu) ve Alıcı arasındaki bağlantı çift yönlüdür ve sürekli olarak karşılıklı gidip gelen veriler ile cihazın sürekli en uygun frekansta çalışmasını sağlar. Sürekli olan bu veri akışı iletişim kopmalarına karşı yüksek düzeyde güvenlik sağlanmış olur.

-OTOMATİK FREKANS DEĞİŞTİRME VE FREKANS KARIŞMALARINA KARŞI KORUMA

Kumanda, radyo frekansında bozulma ve farklı cihazlardan aynı frekansta sinyal tespit eder ise derhal 140 değişik frekanstan birini seçerek o frekansta çalışmaya başlar. Kuman  frekans kontrolü yanında gönderilen frekanstan gelen ID (cihaz kimlik bilgisi) doğrulaması yaparak gönderilen   sinyal aktivasyonunu gerçekleştirir.  Böylelikle zamanınızı, yükünüzü ve personellerinizi korumuş olur.

-GÜVENLİ ACİL DURUŞ 

JUUKO uzaktan kumanda alıcılarda 2 adet acil durdurma rölesi vardır. Böylelikle olası bir kontak yapışma durumuna karşı önlem alınmıştır. Bu özelliği ile EN ISO 13849-1 güvenlik standartlarını sağlamaktadır.